Line6 Pod GO Wireless

- Najvyšší výkon vo svojej triede vrátane modelov zosilňovačov, boxov a efektov získaných z ocenenej rodiny procesorov HX - Jednoduché rozhranie s farebným displejom Rýchla a...
498 €
Doprava zdarma, Na sklade
Doporučená ponuka Kytary.sk

Do mesiaca • Viac variantovZdarma96 % • 100 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantovDarčekZdarma97 % • 20 797 recenziíShop roka 2023 - VíťazĎalšie informácie

Typ
multieffect

• , zakúpené v MUZIKER.sk

• túžil som mať HELIX zvuky a efekty za prijateľnejšiu cenu a to sa mi splnilo, je to síce menšia verzia HELIXU ale bohaté postačuje a to čo potrebujem som tu našiel, a ešte verím že veľa toho objavím lebo experimentovať sa dá veľmi veľa pri tejto jednotke..
    • kvalita zvuku je ohromná, množstvo bezplatných zvukov je možné sťahovať
    • jednoduchosť úpravy, nastavenia, prehľadný displej... pedál hlasitosti, WAH, pripadne priradenia efektov k tlačidlám či pedálu a menenie zvukov počas hrania je jednoduché a intuitívne
    • obmedzenia DSP, ktoré by mohli tento produkt postaviť ešte na vyššiu úroveň, ale asi by v tom prípade bola cena ešte vyššia...za túto cenu je to super a na bežné hranie a živé koncerty to úplne postačuje aj pre profesionalnejších hráčov ale mohli tam dať aspoň o niečo silnejší procesor, avšak produkt je tak nastavený že nemrzne a zvláda efekty do určiteho limitu a ked niečo nie je možne použiť tak fakticky sa to nedá vložiť do bloku efektu a treba nejakým sposobom uvolnit pamäť ( niečo vypnúť )
  • , zakúpené v MUZIKER.sk

• Stále skúšam no určite je to brutálne pretože co som pozeral videa na youtube tak som bol ohromeny s neskutocnymi možnosťami tohto produktu takze ja som spokojný aj keď ešte stále hľadám a učím sa prísť na to co ma strašne baví nemám rád veci ktoré sú jednoduché a potom omrzía a toto je vec ktorá má nenormálne veľa možností a kombinácie takže pecka

Není čo proste paráda neľutujem že som to kúpil aj keď síce ešte len skúšam a hľadám ale zamna super

• , zakúpené v MUZIKER.sk

Perfektny modeler, HELIX sound, na nete kopec presetov, videi, podpora asi najpesia zo vsetkych ostatnych znaciek/modelerov. Je v tom vsetko co treba, ak niekto hlada kompaktny, lahky multak, ktory planuje nosit na skusky, koncerty, tak nie je o com. Stale mam rad aj pedalboardy s jednotlivymi krabickami, ale toto je ovela praktickejsie riesenie :)

Typ
multieffect

• Najvyšší výkon vo svojej triede vrátane modelov zosilňovačov, boxov a efektov získaných z ocenenej rodiny procesorov HX
  • Jednoduché rozhranie s farebným displejom Rýchla a ľahká tvorba zvukov
  • Prenosný a kompaktný, ľahký dizajn
  • 4,3-palcový (11 cm) farebný LCD displej uľahčuje sledovanie toho, čo robíte
  • Farebné LED diódy nožného spínača označujú, ktorý typ efektu je aktívny
  • Neobmedzené možnosti boxov
  • Snímky umožňujú bezproblémové prepínanie medzi tónmi bez výpadkov zvuku
  • Bezplatná aplikácia POD Go Edit pre ľahkú editáciu a zálohovanie predvolieb
  • Režim úpravy pedálu vám umožňuje nastaviť akýkoľvek parameter zosilňovača alebo efektu pomocou vašich chodidiel
  • Stereo efektová slučka a vstup TRS výrazu pedál / dvojitý nožný spínač
  • Pripojte sa k tradičnému zosilňovaču pomocou metódy 4 káblov
  • 4-in / 4-out 24bit / 96kHz audio rozhranie pre nahrávanie a opakovanie

Na sklade • 1 variantPredĺžená zárukaDoplnkové službyZdarma98 % • 1 644 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie

• kvalita zvuku je ohromná, množstvo bezplatných zvukov je možné sťahovať

• , zakúpené v MUZIKER.sk

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• , zakúpené v MUZIKER.sk

Vynikajúca Helix kvalita za rozumnejšiu cenu, ak nepotrebujete komplikované možnosti efektovej cesty, alebo stereo zapojenia dvoch simulácii zosilňovačov do dvoch ciest, ako sa to v tom Helixe dá. POD Go je fantastické riešenie a kvalita LINE 6 efektov je dlho známa. Jedinou chybou je neexistujúci manuál v slovenčine, čo mne nevadí, ale niekomu menej jazykovo zdatnému môže.

• Line 6 POD GO Wirelles má jedno z nejlepších ovládání, které jsem kdy u multiefektů viděl. Jednoduché a promyšlené, kter...

Zobraziť celú recenziu na www.musicstage.cz